Rapoo- It solutions & Corporate template

04-6548669

צור קשר

riki@yifat.org.il

שלח דוא"ל

רדיו יפעת קיבוץ יפעת - מאמר המערכת ועוד הודעות
להמן אוהד
לפני הכול, אם אתם מתקשים - הנה קישור ישיר אל הפורום עם כל 130 הפרסומים https://www.yifat.net/http_new/ViewPage.asp?pagesCatID=35945&siteName=ifat
ראו כי הפרסום הזה עודכן לאחרונה ב-21/07/2024 בשעה 14:51.
הודעה ראשונה מתוך 3 היא מאמר היכרות עם רדיו יפעת, להלן הפורום הזה. אם כן, רדיו יפעת הוא פורום המוסיקה המוביל והנצפה ביותר בישראל כיום (ככל הנראה..). הפורום מביא אליכם אלפי יוטיובים (רק יוטיובים) של מוסיקה מעולה מכל הסוגים וכל הזמנים. נכון לכתיבת שורות אלה קיימים בפורום 130 פרסומים. כשנכנסים אל הפורום רואים רק את עשרת הפרסומים האחרונים או לא בהכרח האחרונים אלא כאלו שבחרתי להבליט. על מנת לראות עוד 120 פרסומים מוסיקליים נוספים - ראו בתחתית חץ המסמן שמאלה כאשר בכל הקלקה עליו אתם מגיעים אל עוד ועוד פרסומים מוסיקליים רבים מן העבר. ובנימה אישית, לאלו מביניכם שפחות מכירים אותי ובלי לפתוח עכשיו ערך בוויקיפדיה... להלן גרסה מקוצרת של "חיים שכאלה" ו"פרקים בתולדות היישוב בישראל"... ובכן, קוראים לי אוהד להמן, אציין את יום הולדתי ה-42 בראשיתו של ספטמבר 24, אני בוגר קורס מקצועות הרדיו של אוניברסיטת חיפה - היחידה ללימודי חוץ. התחלתי לערוך מוסיקה (קסטות/קלטות טייפ)  ולהשמיעה ברבים במערכת הכריזה של בית הספר בהפסקות הגדולות בעודי ילד בכיתה ה' בסך הכול ובהמשך גם להגיש אותה בקולי בתחנת הרדיו הצפונית רדיו חמש - 94.9FM בימים שני וחמישי מ-14:00 עד 18:00. כן, אשכרה נתנו לי 4 שעות שידור רציף ואף רצו ממני יותר! ומי אני בכלל?? כולה ילדון פישר בן 18 שקיבל לידיו את שעות השידור הכי מואזנות ויוקרתיות ברדיו הישראלי עם כל המוסיקה החדשה מרחבי הגלובוס ועם השמעות בכורה והשמעות בלעדיות. מפה לשם, הנסיעות הארוכות  הלוך-חזור באוטובוס עם כל הכרוך בכך פשוט הכריעו אותי, גרמו לי לוותר ואף לפרוש מ-94.9FM לאחר כשנה בלבד ובעוד שתוכניתי נמצאת בשיא הפופולריות שלה ובאולפן מתקבלות דרך קבע עשרות רבות של שיחות ובקשות מאזינים בשעות השידור שלי.  כבר בגיל 16 וחצי התחלתי לתקלט במסיבות פורים, מימונה וסילבסטר של מבוגרים שזה אומר גילים 18 עד 60 פלוס . בשנת 1998, בעודי כבן 15 וחצי, הגעתי אל המקום ה-4 בתחרות התקליטנים המבטיחים של הצפון ברדיו צפון 104.5FM. הרשימה ההתחלתית של התחרות כללה אם אני זוכר נכון בין 140 ל-150 DJ'S שנרשמו לתחרות בטלמסר של רדיו צפון... בשנים 2011-2016 שימשתי יועץ מוסיקלי לחברת התקליטים פונוקול. 
 
הודעה 2 מתוך 3: 
גלשתם בפורום זה ונתקלתם ביוטיוב שאיננו פעיל יותר? כזה שהוסר או נמחק? שלחו SMS (רק SMS)
ל-052-54-55-706 ודווחו לנו על כך מיידתית. תודה מראש על שיתוף הפעולה! 
 
 
הודעה 3 מתוך 3 - חברים, בואו תשתפו פעולה, תשפיעו, תקבעו, תכריעו!
בעבר הייתה לי סדרת פרסומים בשם "מיטב מוסיקת ההאוס והטראנס הנוסטלגית" אשר אותה הקדשתי למוסיקת ההאוס והטראנס הכי פצצתית מן השנים 1992 עד 2014. לא התמקדתי במוסיקת האוס וטראנס בסטייל ספציפי אלא בכל סגנונות ההאוס והטראנס ויש רבים-רבים, חלקם "מסחריים" וחלקם יותר בסגנון אמממ... אגדיר זאת פשוט כסגנון פחות ממוסחר... על כל פנים, כעת אני שוקל לחזור ולפרסם אותה (את סדרת הפרסומים) אך חושש שלא יהיה לה מספיק קהל, לא תהיה לה מספיק התעניינות... וכולם יודעים שהכול זה רייטינג ושאני רוצה שיישארו פה כמה שיותר עוקבים ולכן אני מפרסם כאן 7 יוטיובים של טרקים מכל סגנונות הז'אנר על מנת להמחיש את כוונתי, את הרוח והסגנון ואת המוסיקה המזוהה עם אותה סדרת פרסומים נוסטלגית. האזינו ל-7 הטרקים המצורפים ואם אתם אוהבים את הרוח והסגנון של המוסיקה האלקטרונית הנוסטלגית שלפניכם - סמסו לי (רק SMS) "אהבתי את ההאוס והטראנס" ל-052-54-55-706. מספיק שאקבל 40-50 הודעות SMS כאלו על מנת שאשוב לפרסם את סדרת הפרסומים הזו אשר (אגב, לידיעתכם) בפורום הישן שכבר איננו קיים, מנתה לא פחות מ-14 פרקים ו-50 או 60 טרקים בכל פרק. ** בפירוש, אבל בפירוש! לא בחרתי את 7 הטרקים הכי חזקים, מפורסמים ופגזיים כדי לא להתאמץ (כולנו להתעצלים לפעמים, לא?) צפו והאזינו. 
 
טרק 1 
 
טרק 2 
 
טרק 3 
 
טרק 4 
 
טרק 5 
 
טרק 6 
 
טרק 7 
 ifat abc
ab מערכת הצבעות דיגיטליות הצבעה דיגיטלית אתר לקיבוץ קריאות שירות קריאות שירות